O nas

Puzzle WILD SEA - ŁÓDŹ PODWODNA

Witaj, mam na imię Kamila i opowiem Ci skąd wzięła się Dekorajka

Czy wiesz że wszystko zaczęło się od pasji do dekoracji dziecięcych wnętrz? Dopiero z czasem powstał pomysł stworzenia miejsca w którym poszczególne dekoracje będą pochodziły z tej samej palety barw oraz wzoru tworząc wspólną całość. Od dawna chciałam tworzyć przestrzeń, w której inne mamy będą mogły się zainspirować i przy udziale moich projektów wprowadzić niepowtarzalny klimat w pokoikach swoich dzieci. Dopiero urlop macierzyński umożliwił mi przejście ze stabilnego stanowiska grafika komputerowego w agencji reklamowej i rozpoczęcie zupełnie nowej przygody.

Kolekcje dekorajkowych tapet i naklejek zachęcają do wejścia w piękny i magiczny świat dziecięcej wyobraźni, w której dominują: pastelowe kolory, natura oraz różni bohaterowie od leśnych zwierzątek po kosmonautów. Jeśli do kolorowych ścian dodamy ofertę personalizowanych drewnianych tabliczek i zabawek otrzymamy kompletny i niesamowity efekt. Oferta Dekorajki cały czas się powiększa dzięki czemu otrzymujesz wszystko w jednym miejscu co znacznie ułatwia i przyspiesza wybór. Nasze produkty są dedykowane głównie dzieciom choć część tapet lub naklejek z dużą pewnością świetnie sprawdzą się w innych pomieszczeniach, takich jak: korytarz, salon czy sypialnia.

Wszystkie projekty Dekorajki od pomysłu do realizacji gotowego produktu są połączeniem ogromnego zaangażowania i staranności aby efekt finalny uszczęśliwił naszych najważniejszych odbiorców – Ciebie i Twoje dziecko.

Każdy personalizowany prezent tworzy wspomnienia, dlatego zatrzymaj je i wracaj do nich przy każdej okazji dzięki naszym dekoracjom.

Rozgość się i zostań z nami na dłużej dołączając do nas na Instagramie @dekorajka .

Zapraszam do kontaktu